STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Zveme vás na unikátní konferenci o 3D tisku – pro registrované ZDARMA vstupenka na MSV 2013

Sdílejte tento článek na Twitteru
23. 9. 2013, napsal | Přidejte svůj názor

Konference 3D Print Days se ve svém druhém ročníku rozrostla do dvou dnů a proběhne jako součást Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně ve dnech 8. a 9. října.

Jedinečná událost, na které by neměl chybět nikdo, koho seriózně zajímají technologie pro 3D tisk, vývoj prototypů a aditivní výroba, bude uspořádána ve druhém a třetím dni veletrhu v kongresovém pavilonu E, sál E2.

Program konference, obsahující více než dvě desítky zajímavých přednášek, je rozdělen na bezplatnou úvodní část o trendech ve světě 3D tisku a na ni navazující zpoplatněný blok přednášek o konkrétních komerčních řešeních. Všichni registrovaní získají volnou vstupenku na MSV 2013 na oba dva dny během konání konference 3D Print Days.

Konferenci pořádá vydavatelství Svět tisku pod záštitou americké ambasády v Praze. Hlavním mediálním partnerem je web 3D-tisk.cz.

Podrobné informace o konferenci včetně jejího programu najdete na webu www.3dprintdays.cz. Registrujte se včas, kapacita sálu je omezená!

REGISTRUJTE SE ZDE

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

You must be Jste přihlášen(a) to post comment.