Žádost o registraci

Chcete se stát součástí komunity uživatelů 3D tiskáren a zájemců o 3D tisk na tomto webu? Ještě než spustíme veřejné registrace pro každého, umožníme registraci prvních motivovaných uživatelů. Stačí, když vyplníte následující formulář a počkáte na schválení vaší žádosti.

Zde můžete uvést odkaz na váš web nebo facebookový profil, kde se prezentujete v souvislosti se 3D tiskem.
Budu rád, když se mi stručně představíte - stačí jednou větou, v jakém ohledu se zabýváte 3D tiskem 🙂 tento text nebude nikde zveřejněn, slouží jen pro účely schválení vaší registrace.
Chcete-li odeslat data přes tento formulář, musíte vyjádřit váš souhlas s tím, že vás mohu kontaktovat prostřednictvím osobních údajů, které jste zde uvedli. Tyto údaje budou použity výhradně pro vaši registraci na webu 3D-tisk.cz, přičemž vyjma systémových oznámeních souvisejících s vaším profilem vám nebudeme zasílat žádnou nevyžádanou elektronickou poštu. Zpracovatelem vašich osobních údajů je vydavatel tohoto webu, společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o,, se sídlem Výstaviště 1, 603 00 Brno. Budete-li chtít vaše osobní údaje nechat odstranit z naší databáze, napište nám jednoduše e-mail na vydavatelstvi@novamedia.cz.