Nenechte si ujít konferenci KONSTRUOVÁNÍ PRO 3D TISK

Sdílejte článek přátelům →

Zúčastněte se jedinečné konference pro všechny uživatele 3D tiskáren, která proběhne 25. dubna 2018 na brněnském výstavišti!

Chcete-li mít z technologií 3D tisku maximální užitek, musíte začít výrobky navrhovat jinak, než jste zvyklí při nasazení tradičních výrobních postupů. Konference 3D FÓRUM 2018 — Konstruování pro 3D tisk vám ukáže, jak na to.

3D FÓRUM je určeno pro všechny konstruktéry a uživatele 3D tiskáren, kteří chtějí, aby jejich výrobky v maximální možné míře využívaly výhod aditivních technologií. Vaše výrobky mohou být lehčí, pevnější a celkově efektivnější, pokud si osvojíte správné konstrukční metody a naučíte se naplno ovládat funkce, které vám nabízejí nejmodernější CAD systémy.

Budeme se bavit nejen o konstruování, ale také o tom, jak vytvořit optimální podpůrné struktury, o efektním „slicování“ nebo třeba o tom, jak se připravují data pro 3D tisk vícebarevných modelů.

Co bude na konferenci prezentováno?

  • Inovace v CAD systémech a 3D softwaru pro konstruování a přípravu dat pro 3D tisk (Autodesk Inventor, SolidWorks, GrabCAD…).
  • Nástroje pro automatizaci konstruování, simulace a optimalizace dílů určených pro aditivní výrobu (Netfabb, 3DXpert, Hyperworks…).
  • Nejlepší know-how a osvědčené postupy z praxe (mj. první české zkušenosti se 3D tiskem HP Multi Jet Fusion).
  • Zajímavé projekty vytvořené díky využití moderního softwaru a aditivních technologií.

Více informací najdete na webu konference www.odborne-konference.cz/3d-forum

REGISTRUJTE SE ZDE

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA