10. 4. 2018 0

Nenechte si ujít konferenci KONSTRUOVÁNÍ PRO 3D TISK

Nenechte si ujít konferenci KONSTRUOVÁNÍ PRO 3D TISK

Zúčastněte se jedinečné konference pro všechny uživatele 3D tiskáren, která proběhne 25. dubna 2018 na brněnském výstavišti!

Chcete-li mít z technologií 3D tisku maximální užitek, musíte začít výrobky navrhovat jinak, než jste zvyklí při nasazení tradičních výrobních postupů. Konference 3D FÓRUM 2018 — Konstruování pro 3D tisk vám ukáže, jak na to.

3D FÓRUM je určeno pro všechny konstruktéry a uživatele 3D tiskáren, kteří chtějí, aby jejich výrobky v maximální možné míře využívaly výhod aditivních technologií. Vaše výrobky mohou být lehčí, pevnější a celkově efektivnější, pokud si osvojíte správné konstrukční metody a naučíte se naplno ovládat funkce, které vám nabízejí nejmodernější CAD systémy.

Budeme se bavit nejen o konstruování, ale také o tom, jak vytvořit optimální podpůrné struktury, o efektním „slicování“ nebo třeba o tom, jak se připravují data pro 3D tisk vícebarevných modelů.

Co bude na konferenci prezentováno?

  • Inovace v CAD systémech a 3D softwaru pro konstruování a přípravu dat pro 3D tisk (Autodesk Inventor, SolidWorks, GrabCAD…).
  • Nástroje pro automatizaci konstruování, simulace a optimalizace dílů určených pro aditivní výrobu (Netfabb, 3DXpert, Hyperworks…).
  • Nejlepší know-how a osvědčené postupy z praxe (mj. první české zkušenosti se 3D tiskem HP Multi Jet Fusion).
  • Zajímavé projekty vytvořené díky využití moderního softwaru a aditivních technologií.

Více informací najdete na webu konference www.odborne-konference.cz/3d-forum

REGISTRUJTE SE ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Komerční sdělení
Přidejte se k nám na Facebooku
Facebook Pagelike Widget