Pomozte s námi hendikepovaným psům zase běhat

Sdílejte článek přátelům →

Naše redakce je trochu jiná, než redakce běžných časopisů nebo webů. O technologiích píšeme zejména proto, že je sami používáme a při tvorbě článků nás poměrně často doprovází nikoliv hudba, ale „zpěv“ 3D tiskáren, které máme přímo v kanceláři. Nyní jsme se rozhodli, že chceme udělat projekt, který pomůže dobré věci.

 

projekt-zara-claim-obd

Vyvineme vozíček pro hendikepovaného psa. Ale nechceme skončit pouze u jednoho. Vytvořený projekt po jeho úspěšném dokončení nasdílíme zdarma na internet a bude tak k dispozici každému, kdo by chtěl ve svém okolí udělat stejnou dobrou věc. Vydavatelství Nová média, které stojí i za webem 3D-tisk.cz, věnuje do první fáze tohoto projektu finanční dar ve výši 10 000 Kč, který by měl pokrýt náklady na prvního „pacienta“.

Chcete nám pomoct? Nežádáme o peníze, ale o doporučení. Pokud vy sami nebo někdo z vašich známých má hendikepovaného pejska, kterému zcela chybí přední nebo zadní nohy, ozvěte se nám. Jsme připraveni váš případ posoudit a v případě domluvy vyvineme vozíček přesně na míru. Abychom vývoj usnadnili, chceme v prvním projektu pracovat na vozíčku pro malé plemeno. Svoje návrhy, včetně fotografie pejska prosím posílejte na e-mail vydavatelstvi@novamedia.cz a do předmětu uveďte Projekt Zara.

O dalším vývoji v tomto projektu budeme průběžně informovat.

Děkujeme za váš zájem.

Tým webu 3D-tisk.cz

 

Sdílejte tento příspěvek na Facebooku:

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA