STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Pozvání na odborný workshop: Aditivní výroba pro oblast letectví

Sdílejte tento článek na Twitteru
22. 9. 2016, napsal | Přidejte svůj názor

Klastr aditivní technologie pořádá ve spolupráci s Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a Centrem podpory inovací VŠB-TU zajímavé pracovní setkání s tématem využití pokročilých metod 3D tisku v letectví.

V rámci celodenního programu zazní řada praktických témat – od konstrukce vysoce spolehlivých dílů s pomocí simulací až po efektivní využití kovových materiálů pro aditivní výrobu. Přednášky povedou jak odborníci z oblasti výzkumu, tak i zástupci dodavatelů špičkových technologií aditivní výroby, s pomocí kterých lze součásti i celé funkční sestavy pro letectví realizovat.

Ostravský workshop je zaměřen na aplikaci špičkových technologií aditivní výroby v letectví

Ostravský workshop je zaměřen na aplikaci špičkových technologií aditivní výroby v letectví

Akce se v budově Centra podpory inovací VŠB-TU v Ostravě-Porubě na Studentské 17 uskuteční 1. listopadu 2016, vstupné činí 500 korun na osobu. Účast je nutno potvrdit do 20. října na e-mailovou adresu petr.stefek(at)vsb.cz.

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

You must be Jste přihlášen(a) to post comment.