STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Potřebujete svařit tiskové struny?

Sdílejte tento článek na Twitteru
24. 5. 2015, napsal | Přidejte svůj názor

Zbývá vám na cívce materiál, ale nejste si jisti, zda vystačí na celý model? Pak nejspíš sáhnete po nové cívce a zbytek zůstane ležet ladem. Šikovná svářečka od Bodeta Ludovice však umí konce běžných tiskových strun pevně spojit. Lépe využijete zbytků, můžete tisknout opravdu velké modely – nebo třeba jen zkombinovat různé barvy.

Jak funguje taková svářečka strun běžných průřezů 1,75 a 3 mm, se můžete podívat na názorném videu (níže). Nejde o nijak automatizovaný postup, jaký slibuje například (mnohem dražší) zařízení Palette, a neobejdete se ani bez ručního začišťování svařené struny. Spojení ale vypadá pevně – a tedy bezpečně pro využití při domácím tisku i drobných komerčních projektech.

Svářečku si zatím koupit nemůžete. Pokud se ale najde alespoň sto vážných zájemců, kteří provedou rezervaci na portálu I3D innovation, získají ji za 69 eur.

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

You must be Jste přihlášen(a) to post comment.