STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

MCAE Systems se stala platinovým partnerem Stratasysu

Sdílejte tento článek na Twitteru
16. 3. 2015, napsal | Přidejte svůj názor

Již 20 let působí společnost MCAE Systems v oblasti 3D digitálních technologií, z toho 19 let spolupracuje s firmou Stratasys. Ke svému výročí dosáhla nejvyšší úrovně – platinového partnerství.

Stratasys vyrábí 3D tisková zařízení a materiály, které pomáhají vytvářet objekty z digitálních dat. Systémy zahrnují jak základní stolní 3D tiskárny, tak velké, pokročilé 3D výrobní systémy, díky nimž je 3D tisk dostupnější. Dosažení nejvyšší úrovně strategického partnerství společností MCAE Systems je o to cennější, že v rámci regionu střední a východní Evropy je jediným platinovým partnerem.

MCAE Systems spolupracuje ze Stratasysem 19 let. Za dlouholetou důvěru obdržela platinové ocenění. Foto: MCAE Systems

MCAE Systems spolupracuje ze Stratasysem již 19 let. Dlouholetá důvěra se zúročila v platinovém partnerství. Foto: MCAE Systems

Společnost Stratasys po Evropě zastupuje 75 partnerů, ale pouze 9 z nich dosáhlo na platinové partnerství. Partnerské úrovně se odvíjí od dosaženého ročního obratu. Hodnotí se však například i počty a úroveň vyškoleného personálu, vlastních demo zařízení nebo rozsah marketingové spolupráce.

Za tento úspěch vděčí MCAE Systems také svým dlouholetým zákazníkům, kteří se nebáli využít ve svých odvětvích nejmodernější 3D digitální technologie.

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

You must be Jste přihlášen(a) to post comment.