Dárek pro naše čtenáře – vstup na MSV a na konferenci o 3D tisku zcela zdarma

Sdílejte článek přátelům →

Je nám potěšením, že vás můžeme pozvat na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna jako naše hosty.

Tato pozvánka směřuje především k zájemcům o technologie 3D tisku, kteří by se rádi zúčastnili jednoho nebo obou dnů dvoudenní konference 3D Print Days, která proběhne v rámci doprovodného programu MSV 2013.

Konference nabídne více než dvacet prezentací o technologiích 3D tisku, aditivní výroby a rychlé výrobě prototypů. Mezi přednášejícími narazíte na zástupce většiny společností, které jsou v těchto oblastech v Česku aktivní.

Je to tedy jedinečná příležitost k získání nových informací a cenných kontaktů.

Pouze čtenáři našich médií mohou díky tomu, že jsme hlavním mediálním partnerem této události, získat zcela zdarma vstup na placenou část konference.

Jak na to?

Abyste se mohli zúčastnit konference 3D Print Days, musíte se zaregistrovat na jejím webu www.3dprintdays.cz, kde zadejte do registračního formuláře promo kód na 100% slevu na vstupném na tuto konferenci. Tento promo kód zní 3d-tisk.cz (pozn. po zaregistrování se zobrazí informace o vystavení faktury, na tuto prosím nehleďte, je to univerzální oznámení pro všechny registrované).

Samotná registrace vám přinese další promo kód, na základě kterého můžete následně na webu www.bvv.cz/msv získat zdarma vstupenku na veletrh pro oba dny konání konference, tedy na 8. a na 9. října.

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA