Formnext Connect – stáhněte si kód pro bezplatný přístup na virtuální veletrh o 3D tisku

Sdílejte článek přátelům →

Německý veletrh Formnext, který se během posledních let stal největší světovou událostí pro zájemce o profesionální 3D tisk, proběhne ve dnech 10. až 12. 11. 2020 tentokrát pouze virtuálně.

Stejně jako ostatních veletrhy, konference, semináře a další hromadné akce, včetně českého Fóra aditivní výroby, ani Formnext letos nemůže proběhnout v podobě, na jakou jsme zvyklí. Pořádající společnost Mesago proto investovala do vývoje online platformy, která v původně plánovaném termínu pro veletrh pomůže zájemce o novinky v aditivní výrobě propojit alespoň přes web.

Virtuální událost nese název Formnext Connect a účastní se jí cca 200 prezentujících firem (to je necelá čtvrtina ve srovnání s počtem vystavovatelů loňského ročníku veletrhu). Především zde však ani letos nechybí nejvýznamnější hráči a inovátoři, kteří odvětví 3D tisku táhnou vpřed a jako takový Formnext Connect určitě nabídne mnoho zajímavého obsahu i příležitostí k „osobním“ interakcím.

Chcete-li se události zúčastnit zdarma, použijte při registraci na webu formnext.mesago.com kód FN20RE2, který vám při nákupu vstupenky zajistí 100% slevu.

A na závěr ještě jeden tip: Virtuální veletrh Formnext probíhá na samostatné doméně a přihlášení na něj není totožné s přihlášením na web formnext.mesago.com, kde získáte volnou vstupenku. Oba weby používají oddělené přihlašovací jméno a heslo, což je dost matoucí, takže při přístupu na akci si dejte pozor, abyste se nacházeli na webu matchmaking.grip.events/formnext.

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA